Przecinarka automatyczna ARG 260 CF-NC

Dodatkowe zdjęcia

Już od: 91565.26 zł

INFORMACJA

Całkowity koszt dostawy przesyłką kurierską

jest sumą standardowego kosztu dostawy i dopłaty gabarytowej


dopłata gabarytowa do kosztu dostawy
Produkt na zamówienie
Ilość 
+-

PODANE CENY ZAWIERAJĄ PODATEK VAT 23 %

Przy przecinarkach automatycznych CFNC praca jest w pełni zautomatyzowana. Po załączeniu maszyny odbywa się cały cykl cięcia tzn. przesunięcie materiału do taśmy tnącej, zamocowanie ciętego detalu w imadle hydraulicznym, opuszczenie ramienia do cięcia sterowany jest hydraulicznie.
Parametry cięcia jak ilość sztuk ciętych detali, ich wymiary, prędkość taśmy programowana jest na panelu sterowniczym. Wszelkie błędy wynikłe w procesie cięcia wyświetlane są na wyświetlaczu na panelu sterowniczym. Jednorazowa maksymalna długość podawana przez podajnik automatyczny wynosi 500 mm ewentualnie wielokrotności tego wymiaru przy dłuższych detalach. Regulacje siły ścisku imadła podającego i mocującego, oraz szybkości podawania materiału przecinarki tego typu posiadają w standardzie. Przecinarki NC posiadają możliwość zamontowania ścisków odgórnych niezbędnych przy cięciu detali w pakietach. Przy korzystaniu z przecinarek typu NC istnieje możliwość manualnej obsługi tych urządzeń.
Wówczas każda operacja może być sterowana oddzielnie. Przy przecinarkach automatycznych NC praca jest w pełni zautomatyzowana. Po załączeniu maszyny odbywa się cały cykl cięcia tzn. przesunięcie materiału do taśmy tnącej, zamocowanie ciętego detalu w imadle hydraulicznym, opuszczenie ramienia do cięcia sterowany jest hydraulicznie.


W stosunku do poprzedniego typu przecinarek automatycznych, obecnie produkowane, wyposażono w system podawania materiału przy użyciu profesjonalnego serwonapędu wraz z nowym systemem sterującym i nowym rodzajem dotykowego panelu sterującego. Serwomotor wraz z śrubą kulową zapewnia wysoką szybkość i maksymalną dokładność podawania materiału.

Wysoka dokładność podawania materiału zachowana jest również w przypadku konieczności wielokrotnego podania materiału np. przy cięciu dłuższych odcinków. Pojedyncze jednorazowe podanie wynosi maks. 500 mm. Uzyskując wysoką szybkość podawania zachowujemy wysoką dokładność.

Centralny panel sterowania z dużym kolorowym ekranem dotykowym
(7,5 ") zapewnia proste, intuicyjne sterowanie wszystkimi funkcjami maszyny.

System sterujący umożliwia zaprogramowanie do 60 programów, pomocnych przy szybkim nastawianiu często stosowanych długości
Każdy program można oznaczyć, np. numerem rysunku.

Możliwość zaprogramowania i cięcia różnych ilości sztuk jak i długości, z jednego kawałka materiału materiału bez dodatkowych czynności operatora. Maszyna może pracować w trybie automatycznym,
półautomatycznym lub ręcznym. Podczas ustawiania maszyny w trybie ręcznym, można kontrolować wszystkie funkcje urządzenia osobno.

 

Wymiar taśmy tnącej 27-0,9-2880 mm

Silnik przecinarki  400 V, 50 Hz, 2,2 kW

Silnik agregatu hydraulicznego 400 V, 50 Hz, 0,37 kW

Silnik pompy chłodzenia 400 V, 50 Hz, 0,05 kW

Silnik Servomotoru  400 V, 50 Hz, 1,3/2 kW

Obroty taśmy tnącej falownik 15-90 m/min.

Wysokość imadła  790 mm

Zbiornik chłodziwa 40 litrów

Wymiary maszyny (min.)  1500 x 2150 x 1350 mm

Wymiary maszyny (max.)  1800 x 2150 x 1650 mm

Waga maszyny 740 kg


  • Producent: Pilous


wabusiness template