Piła taśmowa ARG 130 K

Już od: 6741.63 zł  5883.71 zł
Taniej o: 13%

INFORMACJA

Całkowity koszt dostawy przesyłką kurierską

jest sumą standardowego kosztu dostawy i dopłaty gabarytowej


dopłata gabarytowa do kosztu dostawy
Produkt dostępny w magazynie
Ilość 
+-

ARG 130 K
Wersja z podstawą i chłodzeniem. Do urządzenia jest podłączony kompletny system chłodzenia z wydajną pompą i możliwością sterowania przepływem na obu głowicach prowadzących. Zbiornik chłodziwa umieszczony jest w podstawie maszyny. Ta wersja umożliwia instalację podajników rolkowych na podawaniu i odbieraniu materiału.

Solidna konstrukcja ramienia wykonana jest z żeliwa szarego. Posuw ramienia odbywa się ręcznie.
Od konkurencyjnych maszyn w tej kategorii, nasz wyrób wyróżnia się perfekcyjną dokładnością cięcia, co jest możliwe poprzez trójstronne prowadzenie taśmy tnącej w głowicy wyposażonej w węgliki spiekane.
• Cięcie materiału pod kątem możliwe jest w zakresie 90º - 45º przy stałym zamocowaniu obrabianego detalu.
• Łatwa blokada i ustawienie żądanego kąta cięcia na skali kątowej. - W tej kategorii pił taśmowych, maksymalna precyzja cięcia i żywotność samej taśmy tnącej
• Przemysłowe mocowanie kół prowadzących, system naciągu i prowadzenia taśmy tnącej, są identyczne jak w przypadku dużych profesjonalnych maszyn.
• Profesjonalny, cichy, i bezobsługowy napęd jest realizowany poprzez przemysłowy silnik elektryczny wraz z przekładnią ślimakową.
• Przecinarka może być wyposażona w dwa typy silników. Jednofazowy 230V z uniwersalną szybkością taśmy tnącej 75 m/min umożliwia łatwe podłączenie do sieci. Trzyfazowy z dwoma prędkościami taśmy tnącej 40 i 80 m/min., jest wskazany przy częstym cięciu materiałów ze trudnych stali np. nierdzewki, pełnych detali lub profili grubościennych.
• Maszyna jest wyposażona w regulowany zderzak materiału o długości 250 mm.


  • Producent: Pilous

wabusiness template